McDonald’s Olsztyn PKP Pracownik restauracji 25 25 brutto/h, OLSZTYN

 Dołącz do Naszego zespołu w Restauracji McDonald"s Olsztyn Dworzec jako pracownik Restauracji.

Twoje zadania:

• przygotowanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń

• sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej

• kompletowanie i wydawanie zamówień

• prace magazynowe, uzupełnianie zapasów

• prace porządkowe w kuchni i na terenie restauracji

Od Ciebie oczekujemy:

• otwartości i chęci uczenia się

• zaangażowania w wykonywaną pracę

• naturalnego, bezpośredniego kontaktu z Naszymi Gośćmi

książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, bądź chęci jej wyrobienia

• umiejętności komunikacji w zespole

Oferujemy:

• Stawka od stycznia 2024 25,25 zł/h brutto [po 3 miesięcznym okresie próbnym 26,50 zł/h brutto]

• wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

20% dodatku za pracę w godzinach nocnych

umowę o pracę

• pakiet sportowy OK System/Multisport

• ubezpieczenie grupowe

• ofertę rabatową dla pracowników

• elastyczny grafik dla osób uczących się

• możliwość szybkiego rozwoju

• pełen zakres szkoleń

* możliwość złożenia ulotki rekrutacyjnej na miejscu w restauracji ul Lubelska 10B Olsztyn Dworzec PKP

Data publikacji: 2024-05-08