Mechanik/Serwisant samochodowy, KETZIN

Serwisant/Mechanik samochodowy- bez znajomości j. obcego

Dla naszego Klienta, dystrybutora aut używanych w całej Unii
Europejskiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Serwisant/Mechanik
samochodowy

Lokalizacja – Ketzin, Niemcy

MILE WIDZIANI ABSOLWENCI SZKÓŁ O PROFILU MECHANICZNYM

Oferta:

  •           Niemiecka umowa o pracę, bezpośrednio z
    pracodawcą
  •            Bezpłatne zakwaterowanie
  •            Wynagrodzenie: 2400-2950 euro brutto w
    zależności od doświadczenia i umiejętności
  •            Jednorazowy bonus w wysokości 750 euro brutto na
    start pracy
  •            Praca rotacyjnie na 2 zmiany (6:00 - 14:30;
    13:15 - 21:45)
  •            Praca głównie od poniedziałku do piątku
  •            Możliwe nadgodziny
  •            28 dni płatnego urlopu
  •            Możliwość zakupu auta na preferencyjnych
    warunkach

Zadania:

  •            Wymiany elementów eksploatacyjnych (koła,
    filtry, oleje, klocki hamulcowe)
  •            Bardziej skomplikowane naprawy lub wymiany
    części (rozrządy, skrzynie biegów) elementy elektromechaniczne lub elektryczne
    (wiązki, czujniki, sterowniki)

Wymagania:

  •            Doświadczenie (min. 1 rok albo świeżo po
    ukończeniu szkół mechanicznych)
  •            Mile widziane doświadczenie w pracy z różnymi
    markami samochodów (głównie nowsze marki)
  •            Umiejętność
    korzystania z komputera diagnostycznego
  •            Auto i prawo jazdy

Data publikacji: 2024-05-02