Mechanik elektromechanik mechatronik, GORZÓW WIELKOPOLSKI

IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.

Zakres obowiązków:

  • Naprawy bieżące oraz przeglądy i konserwacyjne maszyn produkcyjnych

  • Przyjmowanie zgłoszeń i ustalanie priorytetów napraw

  • Dokumentowanie wykonywanych czynności oraz aktualizowanie danych w systemie zarządzania pracami działu UR

  • Zgłaszanie zapotrzebowanie na części zamienne

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy wewnętrzne i szkolenia

  • Pracę w dynamicznym i wspierającym zespole

  • Liczne benefity

  • Umowę o pracę w systemie 3-zmianowym

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w naprawach mechanicznych/ elektromechanicznych

  • Wykształcenie techniczne

  • Podstawową znajomość zagadnień związanych z systemami automatyki i pneumatyki w maszynach (mile widziane)

  • Znajomość rysunku technicznego(mile widziane)

  • Samodzielność oraz dobrą organizację pracy

Data publikacji: 2024-04-22