Mechanik pojazdów samochodowych, GŁĘBINÓW

BZK i Wspólnicy w ramach grupy BZK świadczy usługi w obszarach handlu, logistyki, zakupów, HR oraz finansów dla podmiotów powiązanych takich jak: Bakoma, Komagra, Bioagra, Bioagra-Oil, Staoil, Polskie Młyny. Spółki należące do grupy BZK są wiodącymi podmiotami na rynku produktów rolnych oraz biopaliw. Wraz z dynamicznym rozwojem zespołu w obszarze floty samochodów ciężarowych poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie oceny technicznej pojazdów ciężarowych - zlecanie napraw pojazdów (ciągniki siodłowe, naczepy wywrotki, cysterny).

  • Diagnostyka i naprawa prostych usterek.

  • Kontrola stanu ogumienia w pojazdach ciężarowych, okresowe planowanie wymian.

  • Prowadzenie historii serwisowej pojazdów.

  • Rozliczanie kosztów napraw, zakupu części zamiennych.

  • Likwidacja szkód komunikacyjnych (zgłaszanie, umawianie z serwisem, weryfikowanie kosztorysów).

  • Przyjmowanie od kierowców zgłoszeń o usterkach i planowanie ich usunięcia.

  • Kontakt z serwisami mechanicznymi o raz blacharsko lakierniczymi.

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i norm technicznych.

  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji związanej przeprowadzonymi przeglądami / naprawami.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość budowy pojazdów ciężarowych.

  • Znajomość zasad eksploatacji pojazdów ciężarowych.

  • Doświadczenie w naprawach mechanicznych, hydraulicznych i elektrycznych.

  • Doświadczenie w kontaktach z kierowcami samochodów ciężarowych oraz serwisami.

  • Prawo jazdy kat. CE.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Premię uzależnioną od oceny pracy/realizacji zadań.

  • Pracę wyłącznie zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami.

  • Pracę z taborem w bardzo dobrym stanie technicznym.

Data publikacji: 2024-04-21