MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU NR 1117, BYDGOSZCZ

Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN
Zakres obowiązków:
  • Do podstawowych obowiązków pracownika będzie należeć wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz instalacji w firmie wraz z dokonywaniem podstawowych czynności serwisowych (np. przegląd sterowania, działania zabezpieczeń, osłon, wymiana oleju, filtrów, pasów klinowych uzupełnienie oznaczeń itp.). Przeglądy mają na celu utrzymanie należytego stanu technicznego i BHP urządzeń. Ponadto wykonywanie oprzyrządowania produkcyjnego, diagnozowanie usterek, usuwanie awarii i udział w remontach i modernizacjach oraz pracach instalacyjno montażowych. Wyposażenie techniczne zakładu obejmuje prasy mechaniczne i hydrauliczne, zaginarki blach, giętarki i zaciskarki rur, wiertarki, ploter CNC, wypalarki plazmowe i laserowe, roboty spawalnicze i spawarki, urządzenia poligraficzne, gilotyny, tokarki, kotłownie gazowe, sprężarki powietrzne, instalację sprężonego powietrza itp.
  • Oferujemy:
  • - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • - zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • - pracę jednozmianową (sporadycznie możliwe awarie na drugiej zmianie),
  • - pracę w zespole z osobami doświadczonymi,
  • - nabycie różnorodnych umiejętności dotyczących zróżnicowanych typów urządzeń,
  • - pokrycie kosztów szkoleń, nabycia i odnowienia uprawnień,
  • - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • - przelew wynagrodzenia zawsze na czas,
  • - miłą atmosferę w pracy.

Zmianowość: jedna zmiana
Data publikacji: 2024-04-22