Mechanik utrzymania ruchu, GDAŃSK

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010..

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków:

·      kontrola stanu urządzeń produkcyjnych

·      regularne dokonywanie przeglądów maszyn

·      diagnostyka i naprawy

·      modernizacje urządzeń

Wymagania:

·      wykształcenie min. zawodowe

·      doświadczenie na podobnym stanowisku

·      umiejętność spawania i obsługi wózka widłowego - mile widziana

·      znajomość podstaw automatyki, pneumatyki

·      umiejętność obsługi wózka widłowego

·      uprawnienia elektryczne SEP E do 1 kV

·      obsługa narzędzi i elektronarzędzi

Oferujemy:

·      umowa o pracę

·      atrakcyjne warunki zatrudnienia

·      dodatki stażowe już po pierwszym roku pracy

·      dofinansowujemy częściowo koszty dojazdów do pracy

·      benefity: (pakiet Multisport, opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie na życie UNIQA), świadczenia pieniężne w okolicach świąt (2 razy w roku)

·      szkolenia z obsługi wózka widłowego, SEP, spawalnicze.

Zapraszam do aplikowania!

Data publikacji: 2024-04-26