Mechanik Utrzymania Ruchu, KATOWICE

Dla naszego klienta zajmującego się projektowaniem i produkcją układów hamulcowych do samochodów osobowych, wyczynowych i motocykli, zarówno seryjnych, jak i wyścigowych oraz do pojazdów dostawczych poszukujemy:

Mechanika Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Dąbrowa Górnicza, Lelów, Bliżyce, Włodowice, Myszków, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz, Bolesław, Zawiercie, Jaworzno, Sławków, Michałkowice, Czeladź, Będzin, Pradła, Rokitno, Jeziorowice, Sławniów, Grodziec, Sarnów, Psary, Katowice, Tychy, Poręba, Łazy, Zawiercie)

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bez okresu próbnego

  • Wynagrodzenie miesięcznie do 6000 brutto (w tym premie miesięczne)

  • Bon żywieniowy - karta przedpłacona 30 zł/dzień (630 zł mies.)

  • System zmian czterobrygadowy - 8 godz.

  • Coroczny system podwyżek

  • Premie roczne

  • System nagród KAIZEN

  • Praca z trenerem, dostosowana do doświadczenia- przygotowanie do odpowiedniego stanowiska pracy

  • karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny

  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci

  • bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatna opieka medyczna

  • wczasy pod gruszą

Zadania:

  • naprawy interwencyjne i prewencyjne

  • realizacja okresowych przeglądów

  • serwis maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • planowanie i zamawianie części, których potrzebujesz

  • praca zespołowa w ramach brygady

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, np. mechanik / elektryk

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem

  • Podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (system czterobrygadowy - 8 godz.)

Mile widziane także:

  • Zainteresowanie tematami mechaniki, hydrauliki lub pneumatyki

  • Uprawnienia SEP, spawalnicze lub gotowość do nauki

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub gotowość do nauki

Data publikacji: 2024-05-06