Mechanik, KIELCE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie okresowych przeglądów urządzeń Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych Kontrola i odbiór urządzeń UDT Specyfikacja i zamawianie części Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem Współpraca z zespołem sprzedaży, serwisu oraz działami administracyjnymi WYMAGANIA: Wykształcenie techniczne - mile widziana wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej Znajomość pakietu Microsoft Office Dyspozycyjność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole Uprawnienia UDT w zakresie obsługi i/lub konserwacji wózków widłowych będą dodatkowym atutem Prawo jazdy kat. B OFERUJEMY: Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych, w tym możliwość bezpłatnego uzyskania niezbędnych uprawnień, w tym UDT Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)
Data publikacji: 2024-05-01