Mid/Senior .NET Developer Remote, GWIAŹDZISTA WROCŁAW

Czym będziesz się zajmować?

Do naszego zespołu projektowego poszukujemy samodzielnego i doświadczonego Backend Developera, który stawia na rozwój i nie boi się nowych wyzwań :D

Praca: Możliwość pracy w pełni zdalnej, jak i hybrydowej/z biura (Wrocław) - to zależy od Ciebie! Jest to praca projektowa - szacowany czas projektu to 3 miesiące, start projektu w maju.

Projekt: Aplikacja mobilna i webowa dla branży edukacyjnej. New development - systemy będą od początku do końca robione przez Ciebie i developerów z którymi będziesz w zespole (frontend React). Ważne - będziesz głównym backend developerem odpowiedzialnym za projekt, więc samodzielność jest bardzo ważna.

Twoje zadania na tym stanowisku to:
  • projektowanie oprogramowania na podstawie wymagań
  • implementacja oprogramowania na podstawie projektu
  • implementacji testów jednostkowych i integracyjnych
  • tworzenie aplikacji webowych i mobilnych w oparciu o najnowsze technologie i najwyższe standardy
  • wsparcie zespołu projektowego

Kogo poszukujemy?

Osoby samodzielnej w swoich działaniach, chętnej do stałego uczenia się i próbowania nowych rzeczy. Osoby, która nie boi się wyzwań ;)

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • .NET
  • .NET Core
  • ASP.NET Core
  • ASP.NET Web API
Mile widziane:
  • Docker
  • Kubernetes
  • Azure DevOps
Języki:
  • Polski
  • Angielski (mile widziane)

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 13000-16800 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Parking, Parking rowerowy

Kim jesteśmy?
We are a technological company, with over 30 people on board. We work with the latest technologies, as often as we can. Our domain is front-end development (Angular, vue.JS, ReactJS), cross platform mobile app development (Ionic) and back-end (Java). Our organisational structure allows us to develop constantly. We are very flexible in terms of employment, we prefer hybrid model of work.
DevQube is a software development and integration services company. We have a proven track record of delivering innovative, cost-effective software to companies in sectors such as Public Administration, Healthcare, Clinical Research. Many of our solutions are used in everyday life. We have experience in software development using variety of programming languages and platforms. Our Customer First approach makes significant cost savings and helps to gain the level of service expected by users.
Devqube has an office in Poland, in Wroclaw.
Data publikacji: 2024-04-21