Mid/Senior .NET Developer, BRACKA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Poszukujemy .Net Developera do projektu dla jednego największych dostawców usług logistycznych w Europie.

Hybryda z Warszawy (3 dni w tygodniu z biura / 2 dni zdalnie)

Zadania:
  • Rozwój i wdrażanie nowych funkcjonalności oraz naprawa błędów
  • Diagnozowanie incydentów funkcjonalnych i technicznych
  • Praca w metodyce TDD
Technologie:
  • C#, ASP.NET, ASP.NET Core, Web API, OData, MVC, AutoMapper, AutoFac, xUnit, Moq, AutoMock, Entity Framework Core, XML, XSD, XSLT, SQL Server 2019, REST

Kogo poszukujemy?

Oczekiwania:
  • Biegła znajomość .Net, .Net Core, Entity Framework, SQL, MVC
  • Doświadczenie w testowaniu (xUnit, Moq, AutoMock)
  • Znajomość i doświadczenie w pracy zgodnie z praktykami SOLID
  • Doświadczenie w pracy z REST
Mile widziane:
  • Doświadczenie z kolejkowaniem
  • Zrozumienie i praktyczne doświadczenie z Redis
  • Doświadczenia w zakresie metodologii Agile i praktyk CI/CD
  • Dobra znajomość narzędzi takich jak: Visual Studio, Visual Studio Code, SQL Server Management Studio, Azure DevOps, GIT
  • Znajomość frontendowych technologii: Angular, Kendo UI
  • Znajomość :JavaScript, jQuery, NodeJS, HTML5, CSS, SCSS, MapForce, JIRA, Confluence, Microsoft Teams, BitBucket

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • .NET
  • .NET Core
  • Entity Framework Core
  • SQL
  • Testing
  • REST
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 17000-23000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
SpeedApp to innowacyjna, szybko rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcingu specjalistów IT, rekrutacjach IT oraz realizacji projektów IT. Wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.
Data publikacji: 2024-04-21