Mid Adminstrator Systemowy, WILANÓW WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Dołacz do zespołu administratorów w międzynarodowej firmie z branży opieki zdrowotnej.

Zadania:
  • bieżąca administracja, utrzymanie i rozwój środowiska VMware
  • tworzenie maszyn wirtualnych z wykorzystaniem narzędzi do automatyzacji procesu (IaC)
  • zarządzanie i konfiguracja sprzętem w DC
  • współpraca z innymi komórkami firmy nad projektami, wdrożeniami i wsparciem
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
  • automatyzacja zadań i procesów przydatnych w codziennej pracy
Oferta:
  • model pracy: hybrydowy (Warszawa Wilanów)
  • stawka: do 16 000 brutto PLN/msc
  • umowa: UoP
  • budżet szkoleniowy i dostęp do wielu szkoleń i kursów
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • zespół pracujący w miłej atmosferze
  • benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku: Administrator IT
  • bardzo dobra znajomość systemów Vmware
  • znajomość sprzętu DataCenter (serwery, macierze, przełączniki FC)
  • znajomość rozwiązań, konfiguracji sieci SAN
  • znajomość systemów Windows, Linux
  • doświadczenie w pracy w dużej organizacji
Mile widziane:
  • Terraform, Ansible,
  • Zabbix
  • Azure

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Windows
  • Linux
  • VMware
  • SAN
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 14000-16000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
speedapp to innowacyjna, rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w realizacji: outsourcingu IT, rekrutacji IT oraz realizacji projektów IT. Poszukajmy ponad naszym wzrokiem, w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych klientów.
Data publikacji: 2024-05-10