Mistrz Produkcji, TOMASZÓW MAZOWIECKI

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie działań podejmowanych przez pracowników produkcji przetwórczej

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych

  • Kontrola parametrów produkcji przetwórczej

  • Analiza wskaźników produkcyjnych, podejmowanie decyzji w przypadku odstępstwa od założonych celów

  • Nadzór nad przestrzeganiem norm BHP oraz innych wymaganych w danym obszarze w zakładzie pracy

  • Zarządzanie podległym personelem

  • Bieżące zgłaszanie problemów technicznych

Oczekiwania:

  • preferowany kandydat z branży spożywczej

  • umiejętności zarządzania personelem

  • możliwość pracy w systemie 2 zmianowym

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowe benefity : prywatna opieka medyczna, karta Multisport, wczasy pod gruszą, dodatkowe ubezpieczenie, nieoprocentowane pożyczki pracownicze

Data publikacji: 2024-05-07