Montaż elementów &#124 3 zmiany &#124 produkcja, KSAWERÓW

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Zakres obowiązków:

  • praca polega na montażu elementów w procesie produkcyjnym - ich składanie, dopasowanie, ustawienie (możliwość zmiany etapów pracy np. linia produkcji wstępnej, paneli sterujących, linia montażu końcowego)

  • ocena i kontrola jakościowa produktów, aby przekazać do kolejnego etapu produkcji

  • czytanie schematów, które wyjaśniają montaż danego elementu (znajdują się przy każdym stanowisku)

  • obsługa urządzeń mechanicznych wspomagających procesy produkcyjne

Wymagania:

  • sprawność manualna - wykonuje się montaż ręczny

  • dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie + premia frekwencyjna + dodatek nocny

  • szkolenia wstępne wprowadzające na stanowisko pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, podwyższony dodatek nocny

  • autobus pracowniczy - darmowy dojazd z Łodzi!

Data publikacji: 2024-04-25