Montażysta Montażystka, BIERUŃ

ZAMEL to polski producent z 35-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • proste prace montażowe na linii produkcyjnej

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

Mile widziane wykształcenie średnie techniczne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym oraz zgranym zespole

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)

Data publikacji: 2024-05-08