Monter/ka podzespołów, POZNAŃ

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko: Monter/ka

Miejsce pracy: Bolechowo-Osiedle

Zadania:

  • montaż podzespołów i kontrola jakości

  • wykonywanie prac wykończeniowych

  • obsługa narzędzi montażowych

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 15-23)

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi

  • zdolności manualne

  • mile widziane czytanie rysunków technicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem

  • stałe wynagrodzenie + premie

  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie

  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport lub Medicover Sport, dofinansowanie do wakacji, premia gwiazdkowa, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do posiłków, przyzakładowy żłobek dla dzieci

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-05-09