Monter &#124 Pracownik Produkcji &#124 2 zmiany &#124 Od zaraz &#124, GRODZISK MAZOWIECKI

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla jednego z naszych Klientów, który jest wiodącym producentem systemów bateryjnych dla transportu publicznego poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji/ Monter

Miejsce pracy: Pruszków, ul. Przejazdowa (w pobliżu stacji ORLEN)

Obowiązki:

  • Prace manualne, łączenie elementów

  • Przygotowywanie elementów do produkcji

  • Demontaż produktów za pomocą narzędzi

  • Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Testowanie systemów bateryjnych zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym (6-14/14-22)

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • Wynagrodzenie podstawowe 5000 zł brutto

  • Premię miesięczną do 20% wysokości wynagrodzenia

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Długofalową współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość wyrabiania płatnych nadgodzin

  • Odzież roboczą oraz wparcie kierownika przez cały okres wdrożenia

  • Bezpłatny parking dla pracowników

Data publikacji: 2024-04-23