Monter izolacji przemysłowych, HOLANDIA

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Zadania:

  • Demontaż/montaż izolacji ciepło i zimnochronnej rurociągów oraz zbiorników w zakładach przemysłowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu i demontażu izolacji przemysłowych (na rafinerii i zakładach chemicznych),

  • Umiejętność czytania planów technicznych,

  • Certyfikat SCC mile widziany,

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana.

Gwarantujemy:

  • Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),

  • Pracujemy od poniedziałku do piątku,

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu do Holandii,

  • Opłacone mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje , Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv) - niektóre kwatery mają nawet basen lub bezpośredni dostęp do jeziora,

  • Transport codziennie z mieszkania na budowę,

  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (14-17 euro na rękę/h),

  • Możliwość otrzymania zaliczek.

Data publikacji: 2024-04-21