Monter klimatyzacji, WŁOSZCZOWA

Kluczowe zadania:

  • Montaż i konfiguracja urządzeń chłodniczych, jednostek wewnętrznych i zewnętrznych oraz wszelkich niezbędnych komponentów zgodnie z przepisami i zaleceniami producenta;

  • Pomiary poziomu wilgotności, temperatury, ciśnienia itp. oraz ocena warunków technicznych w miejscach instalacji;

  • Przygotowanie otworów montażowych, prowadzenie kabli, rur itp. oraz stosowanie izolacji termicznej i akustycznej w odpowiednich miejscach;

  • Instalacja rur i przewodów klimatyzacyjnych, w tym ich połączenie, izolacja i uszczelnianie zgodnie z projektem i przepisami;

  • Montaż i połączenie elektryczne jednostek wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Wykonywanie testów sprawdzających poprawność działania urządzeń, sprawdzanie parametrów, wykrywanie wycieków oraz kalibracja i regulacja urządzeń;

  • Prowadzenie dokumentacji dot. instalacji i napraw, sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac oraz przekazywanie informacji klientom lub przełożonym;

  • Wykonywanie regularnych przeglądów i konserwacji systemów klimatyzacyjnych, diagnostyka usterek oraz naprawa i wymiana uszkodzonych komponentów;

  • Zapewnienie przestrzegania norm i zasad bezpieczeństwa pracy podczas wykonywania wszystkich czynności związanych z montażem, konserwacją i naprawą systemów klimatyzacyjnych.

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia elektryczne (SEP) do 1 kV;

  • Uprawnienia do montażu klimatyzacji;

  • Certyfikat F-gaz;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;

  • Sumienność i zaangażowanie;

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Co oferujemy:

  • Wdrożenie do pracy na nowym stanowisku oraz wsparcie przełożonego;

  • Profesjonalne, dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy;

  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Data publikacji: 2024-04-23