Monter podzespołów, POZNAŃ

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • montaż podzespołów

  • wykonywanie prac wykończeniowych

  • obsługa narzędzi montażowych

  • praca w zespołach do 15 osób

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe, minimum zawodowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zdolności manualne

  • mile widziane czytanie rysunków technicznych

  • dodatkowym atutem będą zainteresowania związane z branżą motoryzacyjną

  • gotowość do pracy dwuzmianowej (6.00-14.00, 15.00-23.00)

Oferujemy:

  • premia gwiazdkowa

  • dofinansowanie wakacji

  • pracowniczy program emerytalny

  • praca dwuzmianowa

  • prywatna opieka medyczna

  • platforma benefitowa

  • szkolenia i rozwój

  • przyzakładowy żłobek

  • dofinansowanie do posiłków

Data publikacji: 2024-05-06