Monter silników produkcja, JAWOR

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • praca przy linii produkcyjnej,

  • montaż elementów silników spalinowych,

  • kontrola jakości materiałów,

  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,

  • zaangażowania w powierzone obowiązki,

  • chęci do nauki i podnoszenia kwalifikacji,

  • sprawności manualnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową,

  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie i szereg premii dodatkowych,

  • bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, karta kultura, ubezpieczenie grupowe,

  • bezpłatny dojazd autobusem na trasach : Lubin - Fabryka ;Legnica - Fabryka ;Boguszów Gorce - Kamienna Góra - Bolków - Fabryka ;Wałbrzych - Świebodzice - Strzegom - Rogoźnica - Fabryka ;Polkowice - Fabryka ;Chocianów - Chojnów - Złotoryja - Fabryka

  • praca w nowoczesnej fabryce

Data publikacji: 2024-05-07