Monter Urządzeń Elektronicznych, BIAŁYSTOK

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.
Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

Zadania:

  • Lutowanie elementów przewlekanych lutownicą zgodnie z instrukcją - schematem

Oczekiwania:

  • Umiejętność lutowania lutownicą

  • Znajomość podstawowych elementów elektronicznych

  • Zdolności manualne

  • Dokładność i precyzja

  • Umiejętność wyszukiwania elementów elektronicznych na schemacie

  • Komunikatywność

Mile widziane:

  • Umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnych

  • Umiejętności poparte doświadczeniem w zakresie montażu na produkcji

  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia

  • Pracę w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy

  • Możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe

  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy

  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych

Data publikacji: 2024-04-21