Monter, MONACHIUM

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Miejsce pracy - okolice Monachium

Zadania:

  • wymiana starych świetlówek, na nowe LED-owe w centrum szkoleniowym BMW;

  • czyszczenie i utylizacja lamp przemysłowych;

  • wymiana przetwornika prądowego.

Wymagania:

  • konieczne uprawnienia SEP;

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • posiadanie samochodu;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy:

  • stawkę miesięczną ok. 1800-2000 euro netto;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • zatrudnienie na polskiej umowie o pracę;

  • składki ZUS od średniej krajowej;

  • koszt zakwaterowania tylko 7 € na dobę;

  • premię za posiadanie samochodu : 50-100 euro netto/mies.;

  • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie znajomego.

Data publikacji: 2024-04-23