MURARZ Szwecja, SZWECJA

Peab Bemanning to spółka córka szwedzkiego koncernu Peab, jednej z największych firm budowlanych w Skandynawii.

Specjalizujemy się w zatrudnianiu wykwalifikowanych pracowników na budowy w Szwecji i Norwegii. Dzięki wyłącznej współpracy z głównym koncernem Peab, zapewniamy stabilne zatrudnienie.

Zadania: Wykonywanie prac murarskich, budowa mieszkań

Wymagania:

  • Doświadczenie ww. zawodzie, potwierdzone świadectwami pracy lub potwierdzenie prowadzenia działalności gospodarczej - jeżeli była założona

  • Dowód osobisty wydany po 2015 roku lub paszport

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Firma gwarantuje:

  • Zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy o pracę

  • Bezplatne i zorganizowane zakwaterowanie blisko pracy

  • Darmowe przejazdy na miejscu oraz pierwszy przelot na projekt

  • Rotacja w systemie 4/1

  • Narzędzia oraz wysokiej klasy odzież ochronną

  • Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności

  • Platny urlop i wakacyjne na poziomie 12%

  • Opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane zapraszamy do skladania aplikacji.

Data publikacji: 2024-04-21