Network IT Specialist, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Dla jednego z naszych Klientów - jednej z największych duńskich firm z sektora logistycznego poszukujemy kandydata na stanowisko: Network IT Specialist.

Zakres obowiązków:
  • Bycie częścią Network Operations Center, które aktywnie zarządza ponad 30000 urządzeniami sieciowymi (w tym routerami, przełącznikami, punktami dostępowymi i nie tylko),
  • Dostarczanie nowych rozwiązań sieciowych: projektowanie, zamawianie sprzętu i wdrażanie sieci w naszych nowych biurach i magazynach,
  • Udział w projektach standaryzacji sieci,
  • Obsługa nieudanych wymian sprzętu (RMA),
  • Anulowanie lokalizacji i modernizacja linii WAN,
  • Rozwiązywanie zgłoszeń operacyjnych i incydentów związanych z siecią,
  • Tworzenie projektów sieci bezprzewodowych i wdrażanie ich z pomocą regionalnego działu IT,
  • Udział w projektach porządkowych (np. łatanie IOS, czyszczenie konfiguracji).

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Pasja do pracy z siecią i rozwiązywania problemów związanych z łącznością,
  • Co najmniej 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym praktyczne doświadczenie z dwiema lub więcej z następujących technologii: routing, przełączanie, LAN/WAN (w oparciu o rozwiązania Cisco), wireless, security, proxy, optymalizacja WAN, Netscaler load balancing,
  • Umiejętności techniczne najlepiej potwierdzone certyfikatami dostawców: np: CCNA/CCNP lub wiedza na równoważnym poziomie,
  • Nastawienie na działanie i chęć do współpracy z członkami zespołu,
  • Gotowość do ciągłego uczenia się i rozwoju,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, minimum B1/B2.
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Hybrydowy tryb pracy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Kompleksowy program wdrożeniowy,
  • Buddy,
  • Harmonia między pracą a życiem prywatnym,
  • Nowoczesne ekologiczne biuro,
  • Stołówka,
  • Wygodne, ergonomiczne biuro,
  • Skandynawska kultura pracy,
  • Wewnętrzny katalog szkoleń,
  • Kultura feedbacku,
  • Wewnętrzny program przejściowy,
  • Prezenty świąteczne,
  • Grupy sportowe,
  • Parking dla rowerów.

Czego wymagamy?

rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • LAN
  • WAN
Mile widziane:
  • Cisco
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 14000-19000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie

Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą rekrutacyjną z ponad 12 letnim doświadczeniem na rynku. Specjalizujemy się w rekrutacji i outsourcingu (body leasingu) pojedynczych pracowników IT oraz całych zespołów specjalistów. Nasi kontraktorzy pracują w lokalnych i międzynarodowych projektach dla dostawców usług informatycznych, telekomunikacyjnych, logistycznych, sektora finansowego oraz farmaceutycznego.
Data publikacji: 2024-05-10