New Business Manager, WROCŁAW

Kim jesteśmy?

Artgeist to polska firma o globalnym zasięgu, lider w produkcji ściennych artykułów dekoracyjnych. Do wytwarzania naszych artykułów we wrocławskim zakładzie produkcyjnym używamy wysokiej jakości produktów. Nasze dekoracje do wnętrz sprzedajemy z powodzeniem od 2004 roku, głównie w Europie. Działamy w trzech kanałach: marka własna Bimago, marketplaces oraz dropshipping. Obsługujemy blisko 30 rynków, a nasze produkty trafiły do tej pory do około 70 krajów.

Tworzymy sztukę.

Twoje zadania:

  • Rozwój współpracy z Klientami na rynkach międzynarodowych,

  • Budowanie strategii pozyskiwania klientów w oparciu o standardy i politykę firmy,

  • Optymalizowanie działań zmierzających do realizacji planów i strategii firmy,

  • Prowadzenie spotkań, negocjacji i prezentacji dla Klientów Biznesowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów zgodnie ze strategią firmy,

  • Prowadzenie negocjacji, ustalanie warunków współpracy oraz zawieranie umów handlowych,

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia efektywnej realizacji kontraktu,

  • Analiza i stałe monitorowanie rynku - klientów i konkurencji,

  • Praca z wyznaczonymi KPI.

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w sprzedaży (preferowane doświadczenie w branżach: e-commerce, home decor),

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej (min. B2/C1),

  • Umiejętność analizy danych sprzedażowych,

  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • Samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów.

Co oferujemy?

  • Inspirujące Wyzwania: jeśli szukasz pracy pełnej ekscytujących wyzwań, to trafiłeś/-aś idealnie! Nasz zespół jest otwarty na Twoje kreatywne pomysły i chętnie wspiera Twoje inicjatywy.

  • Rozwój zawodowy: zyskaj cenne doświadczenie i rozwijaj się w e-commerce.

  • Forma Pracy: praca hybrydowa - częściowo w systemie home office, częściowo w pięknym, nowym biurze w centrum Wrocławia (poniedziałki i piątki zdalnie, od wtorku do czwartku w biurze).

  • Firmowe zniżki: skorzystaj z atrakcyjnych zniżek na produkty z naszego sklepu bimago.pl.

  • Benefity: dofinansowanie opieki medycznej, karty MultiSport i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chcesz rozwijać się w e-commerce, czekamy na Twoją aplikację!

Data publikacji: 2024-04-21