Obsługa Infolinii z j.rumuńskim, WARSZAWA

Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group, największej grupy w branży Call Center w Polsce.

Wraz z dynamicznym rozwojem Działu Multilingual poszukujemy Specjalisty/Specjalistki do spraw obsługi Klienta ze znajomością języka rumuńskiego, który/a dołączy do naszego zespołu.

Zadania:

  • odbieranie połączeń oraz obsługa maili w j.rumuńskim,

  • informowanie Klienta o dostępnych produktach,

  • informowanie Klienta o bieżących kampaniach promocyjnych,

  • przyjmowanie reklamacji oraz zwrotów,

  • doradztwo produktowe.

Wymagania:

  • znajomość j.rumuńskiego na poziomie C1 lub wyższym,

  • wysoka kultura osobista oraz przyjazne nastawienie do Klientów,

  • dyspozycyjność w godzinach pracy Infolinii (pn-pt 9.00 - 17.00),

  • znajomość podstawowych programów komputerowych.

Oferujemy:

  • gwarancję stałej stawki godzinowej,

  • profesjonalny pakiet szkoleniowy, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy,

  • otwartą ścieżkę rozwoju i awansu w strukturze,

  • wsparcie doświadczonego zespołu,

  • dodatkowe benefity : karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe,

  • przyjazną atmosferę, która zachęci Cię do działania.

Data publikacji: 2024-04-21