Obsługa maszyn CNC bez doświadczenia, DĄBROWA GÓRNICZA

Dzień dobry,

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Poszukujemy pracowników na stanowisko: obsługa maszyn CNC.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn CNC

  • Praca przy komputerze

  • obróbka tarcz hamulcowych

  • kontrola jakości produkowanych detali

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • darmowy transport do pracy z pobliskich miejscowości

  • umowa o pracę tymczasową

  • wynagrodzenie  ok 4288 netto miesięcznie (stawka z dodatkami)

  • premie produkcyjne, regulaminowe oraz frekwencyjne

  • dodatek za pracę nocną oraz w systemie 4 brygadowym

  • płatne nadgodziny

  • benefity w postaci paczek świątecznych

  • konkursy motywacyjne

  • opieka konsultanta do sprawy pracy tymczasowej

Data publikacji: 2024-04-21