Operator dział maszyn pakujących &#124 transport pracowniczy &#124 pakiet benefitów, JAWORZNO

Zapraszamy Operatorów Maszyn/Pracowników Produkcji do pracy w dziale maszyn pakujących.

Oferta z transportem pracowniczym oraz bogatym pakietem benefitów.

Miejsce pracy: Bieruń

Zadania:

  • obsługa maszyn/urządzeń- dbanie o ciągłość produkcji

  • wykonywanie pracy z uwzględnieniem standardów, dbanie o wysoką jakość produkcji

  • ustawianie maszyn, dokonywanie regulacji, usuwanie drobnych usterek

  • utrzymanie w czystości oraz porządku stanowiska pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Operator, Ustawiacz)

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (oraz w niektóre weekendy)

  • umiejętność utrzymywania wysokich standardów pracy i dbania o jakość

Oferujemy:

  • umowę o pracę- bezpośrednio z naszym Klientem

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • premię kwartalną

  • wyższy dodatek za prace nocne

  • wyższy dodatek za pracę wypadającą w weekendy

  • możliwość korzystania z transportu pracowniczego: Tychy, Mysłowice, Oświęcim, Libiąż, Chrzanów, Jaworzno, Chełmek

  • stołówkę pracowniczą- posiłki w bardzo korzystnych cenach

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • kartę sportową

  • produkty własne firmy

Kontakt: 512 175 462

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21