OPERATOR FREZARKI CNC niemiecka umowa o pracę, RÓŻNE

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA
STANOWISKU:

OPERATOR FREZARKI CNC

Miejsce pracy Niemcy, Niemcy, Bawaria (różne
miasta np. Norymberga, Ingolstadt, Wurzburg, Augsburg)

Oferujemy:

  • Niemiecką
    umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Atrakcyjne
    wynagrodzenie
  • Zatrudnienie
    na pełen etat
  •       Zakwaterowanie
    zorganizowane przez pracodawcę, komfortowy pokój 1-osobowy z Internetem oraz
    dostępem do kuchni i łazienki (odpłatne – koszt odliczany jest na koniec
    miesiąca z wypłaty)
  • Opłacane
    składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wszystkie
    świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie
    na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Wsparcie
    w trakcie zatrudnienia w Niemczech
  • Przygotowanie
    profilu zawodowego w języku niemieckim
  • Okres
    zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po
    przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Umożliwiamy
    ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną
    także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków
    rodziny.
  • Nie
    pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.

 Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC min. 2 lata
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Umiejętności programowania maszyn sterowanych numerycznie mile widziane
  • Prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)

Obowiązki:

  • Obsługa 5 osiowej frezarki CNC

  • Obróbka materiałów metalowych – frezowanie,
    fazowanie etc

  • Obsługa i programowanie obrabiarek ze sterowaniem
    Heidenhain

  • Wykonywanie detali na podstawie powierzonej
    dokumentacji technicznej

  • Opieka nad narzędziami, maszynami i urządzeniami
  • Inne obowiązki
    charakterystyczne dla ww. stanowiska
Data publikacji: 2024-05-03