OPERATOR KOPARKI, WROCŁAW

Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
Zakres obowiązków:
  • Siedziba firmy znajduje się w Siechnicach, ale prace wykonywane są na prowadzonych budowach tj. Wrocław i okolice.
  • Obsługa koparki podczas wykonywania prac ziemnych. Mile widziane doświadczenie w obsłudze innych maszyn budowlanych.
  • Wykonywanie prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem materiałów z terenu budowy.
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy i przepisów dotyczących obsługi maszyn budowlanych.
  • Konserwacja i utrzymanie maszyny w dobrym stanie technicznym.
  • Współpraca z innymi pracownikami budowy.
  • Realizacja poleceń przełożonych oraz dbanie o terminowe wykonanie powierzonych zadań.
  • Gwarantujemy stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Godziny pracy 7:00 - 15:00
  • Praca na okres próbny: po okresie próbnym - umowa na czas określony 1 rok.
  • Kontakt z pracodawcą: osobisty, [email protected] lub 713480470
  • Oferta pracy dostępna w sali D

Zmianowość: jedna zmiana
praca stała
Data publikacji: 2024-05-07