Operator linii automatycznej &#124 nowa firma&#124, KATOWICE

Prowadzimy rekrutację do nowo powstającej firmy produkującej komponenty dla branży motoryzacyjnej.

Zadania:

  • Udział w ustawianiu i uruchomieniu nowoczesnej, automatycznej linii produkcyjnej

  • Obsługa linii

  • Reagowanie na problemy produkcyjne

  • Wstępna kontrola jakości

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w branży samochodowej, preferowane przy obsłudze linii automatycznych

  • Wykształcenie zawodowe

  • Otwartość na różnorodne zadania

  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą

  • Wynagrodzenie 4800-5300 brutto + do 30% premii kwartalnej

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenia na życie

  • Karta sportowa

  • Możliwość rozwoju i awansu w nowoczesnej firmie

  • Pracę w systemie jednozmianowym

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-25