Operator maszyn &#124 Transport &#124 Umowa z pracodawcą, MYSŁOWICE

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta, lidera w branży FMCG poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operatora maszyn pakujących

Lokalizacja: Bieruń

TRANSPORT dla pracowników z Tychów, Jaworzna, Oświęcimia oraz Mysłowic

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzenia w celu zapewnienia ciągłości produkcji

  • Dokonywanie przezbrojeń i ustawień maszyn zgodnie z procesem technologicznym

  • Zapewnianie najwyższych standardów jakościowych

  • Usuwanie podstawowych usterek technicznych, dokonywanie regulacji, zgłaszanie awarii i wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzeń

  • Utrzymywanie czystości i porządku w ramach odpowiedzialności za obszar swojej pracy

Wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Potrafisz zachować koncentrację uwagi, skupiasz się na standardach, a w razie wystąpienia problemów - na ich rozwiązywaniu

  • Posługujesz się programami pakietu Office (obsługa poczty elektronicznej, uzupełnianie danych w raportach itp.) oraz aplikacjami internetowymi

  • Dobrze czujesz się w pracy zespołowej

Mile widziane:

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

System pracy:

  • System 3 zmianowy

  • Praca 5 dni w tygodniu (jeden lub dwa razy w miesiącu wypada praca w weekend, ale wtedy są wolne dwa dni w tygodniu)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio przez pracodawcę

  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie

  • Premia kwartalna

  • Dodatek za pracę w nocy, liczony od stawki pracownika

  • Dodatek za pracę wypadającą w weekend

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Raz w tygodniu, bezpłatnie dla każdego pracownika wydawane są produkty firmowe

  • Stołówka pracownicza - wydawany jest posiłek za symboliczną kwotę

  • Bezpłatny parking dla pracowników

#LI-AJ1

Data publikacji: 2024-04-21