Operator maszyn CNC &#124 2 zmiany &#124 Transport pracowniczy, STRZEGOM

Dla naszego klienta, który jest producentem komponentów przeznaczonych do gospodarstwa domowego prowadzimy rekrutację na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce pracy: Żarów

Zadania:

  • Obsługa i programowanie frezarki CNC

  • Konstrukcja i budowa elektrod

  • Drobne prace ślusarskie, szlifierskie i tokarskie

  • Ustawianie i mocowanie narzędzi

  • Bieżąca kontrola pracy maszyny

  • Kontrola jakości wykonanych części

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne- mile widziane kierunkowe

  • Doświadczenie zawodowe przy obsłudze, programowaniu i ustawianiu frezarki CNC

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomość materiałów i parametrów skrawania

  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych

  • Umiejętność samodzielnego wykonania części według rysunku płaskiego, modelu 3D, wzorca

  • Mile widziana umiejętność obsługi tokarki i szlifierki

  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy na 2 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premia stażowa, absencyjna i świąteczna

  • Transport pracowniczy (Strzegom, Świdnica, Jaworzyna Śląska, Piotrowice, Wierzbna, Wałbrzych, Żarów)

  • Dodatek do paliwa

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej

  • Świąteczne paczki dla pracowników

  • Dofinansowanie do wakacji

  • Pracę w systemie 2 zmianowym

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21