Operator maszyn CNC &#124 3 zmiany &#124 Premia, JAROSŁAW

Dla naszego Klienta, prowadzimy rekrutację na stanowisko - Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Kańczuga

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Kontrola wskazań urządzeń produkcyjnych, przyrządów kontrolno-pomiarowych lub produkcyjnych

  • Ocena jakościowa i pomiary wykonanych produktów

  • Bieżąca konserwacja i kontrola sprawności narzędzi

Wymagania:

  • Mile widziane min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie - CNC lub obrabiarek uniwersalnych

  • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Realizację zadań w oparciu o nowoczesne technologie

  • Pracę w systemie 3 zmianowym

  • Premia miesięczna

  • Dofinansowanie do posiłków

  • karta paliwowa Orlen lub prywatna opieka medyczna

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-26