Operator maszyn CNC &#124 Możliwość przyuczenia, KATOWICE

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operatora maszyn CNC

Jeżeli jesteś absolwentem szkoły o podobnym profilu lub masz prywatne doświadczenie związane z obsługą maszyn CNC to zaaplikuj!

Oferujemy możliwość przyuczenia!

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

  • Obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki)

  • Ustawianie parametrów maszyn i urządzeń

  • Nadzór nad procesem pracy maszyn

  • Wykonywanie operacji produkcyjnych zgodnie z normami ilościowymi i jakościowymi

  • Praca z dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomość przyrządów pomiarowych

Mile widziane:

  • Umiejętność wprowadzania korekt narzędzi obróbczych

Godziny pracy:

  • Poniedziałek - piątek

  • 1 zmiana - 6:00-14:00 w przyszłości są plany na stworzenie pracy na trzy zmiany

Oferujemy:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • Premia frekwencyjna

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • Bonusy na święta

  • Możliwości rozwoju

Data publikacji: 2024-04-21