Operator maszyn CNC &#124 Tokarz Frezer, OSIEK

Zapraszamy do współpracy Operatora maszyn CNC- Tokarz / Frezer

Miejsce pracy: Zimna Wódka

Bezpłatny transport dla Pracowników z Kędzierzyna Koźla, Zdzieszowic, Zawadzkiego, Strzelec Opolskich, Osieka oraz Toszka.

Zadania:

  • obsługa obrabiarek CNC

  • kontrola jakości i wykonywanie pomiarów wykonanych części

  • konserwacja maszyn i narzędzi, zgłaszanie awarii

  • uzupełnianie dokumentacji

Oczekujemy:

  • znajomości rysunku technicznego

  • doświadczenia w obsłudze maszyn CNC (frezarki lub tokarki)

  • umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych

  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę- bezpośrednio z naszym Klientem (pierwsza umowa już na 1 rok)

  • premię frekwencyjną

  • premię roczną i dodatkowe bonusy finansowe

  • dofinansowanie do posiłków

  • bezpłatny transport z Kędzierzyna Koźla, Zdzieszowic, Zawadzkiego, Strzelec Opolskich, Osieka oraz Toszka

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej

  • możliwość korzystania z platformy online do nauki języków

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21