Operator maszyn CNC 8.000 zł, KATOWICE

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • obsługa maszyn CNC

  • terminowa realizacja zleceń produkcyjnych na podstawie planu

  • ustawianie parametrów na maszynie

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub ukończony kurs operatora CNC

  • umiejętności czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności, do 8.000 zł brutto

  • opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe

  • udział w szkoleniach językowych

  • pracę w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21