Operator maszyn CNC Schmölln TR-AS-DE, SCHMÖLLN

Agencja Pracy Koncepcja
organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.

Jest jedną z
najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na
rynku polskim.

Specjalizujemy się także
w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego
Śląska.

Dzięki naszemu
długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i
legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Posiadamy Certyfikat
wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do
Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Obecnie poszukujemy
kandydatów do pracy na stanowisku:

OPERATOR MASZYN CNC

FREZARKI / TOKARKI /
SZLIFIERKI

CNC Bediener
Fräsmaschine, Drehmaschine, Schleifmaschine

Produkcja precyzyjna

  • Miejsce pracy:
    Schmölln, Turyngia, ok. 250 km od Zgorzelca

OFERUJEMY:

  • Niemiecką umowę o
    pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym

  • Pracę w nowoczesnej
    firmie o światowym zasięgu - renomowanego producenta części
    samochodowych

  • Atrakcyjne
    wynagrodzenie ok. 2700 Euro netto / etat / 168h plus dodatki

  • Dodatek 25% netto
    do stawki godzinowej za pracę w nocnej zmianie

  • Zakwaterowanie w
    pokojach 1 osobowych z Wi-fi (odpłatne koszt w wysokości 600 Euro
    odliczany jest na koniec miesiąca od wynagrodzenia)

  • Zatrudnienie na
    pełny etat

  • Bony zakupowe w
    wysokości 50 Euro po przepracowanym 1, 2 i 3 miesiącu

  • Opłacane składki
    ubezpieczeniowe i emerytalne

  • Płatny urlop

  • Wszystkie
    świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie
    Niemiec

  • Wsparcie na każdym
    etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

  • Okres zatrudnienia wliczany
    jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po
    przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej
    emerytury)

  • Umożliwiamy ubezpieczenie w
    firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także
    w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.

  • Nie pobieramy opłat za nasze
    usługi pośrednictwa pracy.

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa maszyn CNC frezarki,
    tokarki (w zależności od doświadczenia kandydata)

  • Przygotowanie maszyny do pracy

  • Zmiana wartości

  • Wymiana narzędzi

  • Kontrola jakości produkowanych
    elementów

  • Praca zgodnie z rysunkiem
    technicznym

  • Inne obowiązki
    charakterystyczne dla ww. stanowiska

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe lub
    ewentualnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Komunikatywna znajomość j.
    niemieckiego (warunek konieczny)

  • Prawo jazdy, własny samochód

  • Gotowość do pracy w systemie
    3-zmianowym

  • Ogólna wiedza techniczna

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Precyzja, dokładność,
    sumienność

SPOSÓB APLIKOWANIA:

CV w języku polskim oraz
(jeżeli Państwo posiadają) niemieckim, k
opie dokumentów potwierdzających
wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na nasz adres

W CV prosimy o podanie
klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Na potrzeby tylko
powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na
przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z
siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby
przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby
długofalowego procesu rekrutacyjnego:

siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz
przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Informujemy, ze
przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych
osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila.

Dziękujemy za przesłane
dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja,
Wrocław ul. Podwale 62/2

Posiadamy wiele ofert
pracy także w innych lokalizacjach podaj nam swoje życzenia i preferencje a
dopasujemy odpowiednią ofertę.

Data publikacji: 2024-05-11