Operator maszyn CNC, DĄBROWA GÓRNICZA

Nasz klient zajmuje się projektowaniem i produkcją układów hamulcowych do samochodów osobowych, wyczynowych i motocykli, zarówno seryjnych, jak i wyścigowych oraz do pojazdów dostawczych.

Zadania:

  • Obsługa maszyn CNC.

  • Obróbka tarcz hamulcowych.

  • Kontrola jakości produkowanych detali.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub ukończony kurs obsługi maszyn CNC.

  • Umiejętności techniczne tj. obsługa suwmiarki, znajomość rysunku technicznego.

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie do 6039 zł brutto/ miesięcznie (stawka z dodatkami).

  • Bezpłatny dowóz pracowniczy ( m.in Zawiercia, Olkusza, Katowic).

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

  • Bon żywieniowy o wartości ok. 630 zł/miesiąc.

  • Dwutygodniowe szkolenie wdrożeniowe z Ekspertami.

  • Paczki świąteczne dla Rodzin.

  • Premia miesięczna za efektywność.

  • Premia regulaminowa.

  • Dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym.

  • Pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie).

Data publikacji: 2024-04-21