Operator maszyn i urządzeń &#124 Praca na 3 zmiany &#124 PREMIE &#124 PRACA OD ZARAZ, STALOWA WOLA

Dla naszego klienta prowadzimy rekrutacją na stanowisko:

Pracownika produkcji - operatora maszyn

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Kontrola wskazań urządzeń produkcyjnych, przyrządów kontrolno-pomiarowych lub produkcyjnych

  • Bieżąca konserwacja i kontrola sprawności narzędzi

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn i suwnicy

  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze szlifierki ręcznej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premie (absencyjna i premia wynikowa)

  • Praca na 3 zmiany

  •  Pakiet benefitów pozapłacowych: pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych

  • Kartę paliwową

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21