Operator maszyn kontrola jakości, BIELSKO BIAŁA

Do pracy na zakładzie produkcyjnym, który zajmuje się produkcją uszczelek gumowych do samochodów poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko operator maszyn - kontrola jakości.

Nr kontaktowy: 508 040 093

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • możliwość późniejszego przejścia pod firmę Klienta

  • stawkę miesięczną 4440, 24 brutto

  • kartę Multisport oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie Allianz

  • wsparcie konsultanta we wszystkich etapach rekrutacyjnych

  • wycieczka po hali produkcyjnej przed rozpoczęciem pracy

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

  • zdolności manualne

  • chęć i motywacja do pracy

Zadania:

  • obróbka oraz czyszczenie uszczelek

  • pakowanie gotowych wyrobów

  • drobne prace montażowe i wykończeniowe

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21