Operator maszyn mile widziane Panie, ZABRZE

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę klienta już po 6 miesiącach

  • wynagrodzenie podstawowe 4242 zł brutto (możliwa podwyżka już w pierwszym półroczu pracy)

  • premie miesięczne od pierwszego miesiąca pracy(ok. 700 zł brutto)

  • dodatek 20% za pracę na zmianie nocnej

  • program poleceń pracowniczych

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość zrobienia dodatkowych uprawnień UDT opłaconych przez firmę

  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)

  • szybką ścieżkę rekrutacji

  • wolne weekendy

Zadania:

  • praca przy tworzeniu produktów firmy oraz obsługa maszyn

  • kontrola jakości produkowanych wyrobów

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do nauki nowych umiejętności

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

  • chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej - mile widziane

Data publikacji: 2024-04-26