Operator maszyn pakujących, BIERUŃ

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM DO KONTAKTU: 508 024 635

Zadania:

  • Obsługiwanie maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji

  • Dokonywanie przezbrojeń i ustawień maszyn zgodnie z procesem technologicznym

  • Przestrzeganie przepisów BHP, zgłaszanie zagrożeń

  • Zapewnianie najwyższych standardów jakościowych poprzez kontrolę produktów i opakowań

  • Usuwanie podstawowych usterek technicznych, dokonywanie regulacji, zgłaszanie awarii i wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub spożywcze

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Ustawiacz, Operator lub pokrewnym

  • Obsługa Pakietu Microsoft Office (obsługa poczty elektronicznej, uzupełnianie danych w raportach itp.)

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Książeczka sanepidowską (w razie jej braku będzie konieczność jej wyrobienia)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • Pracę w systemie 3 zmianowym

  • Pomoc koordynatora na każdym etapie

  • Dojazd pracowniczy z pobliskich miejscowości

Data publikacji: 2024-04-21