Operator maszyn pracownik produkcji, BIELSKO BIAŁA

Dla naszego klienta, który zajmuje się produkcją zaworów do silników spalinowych prowadzimy rekrutację na stanowisko:

OPERATOR MASZYN NGV.

Lokalizacja: Bielsko-Biała, ul. Rudawka (Wapienica)

Jeżeli masz doświadczenie w obsłudze maszyn i szukasz pracy z dobrym wynagrodzeniem to zapraszam do aplikacji!

Nr kontaktowy: 508 040 093

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premie produkcyjną, obocznościową oraz uznaniową od kierownika zmiany

  • premia wakacyjna oraz świąteczna

  • prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Zadania:

  • obsługa maszyn linii NGV

  • proste naprawy maszyn

  • wymiany oprzyrządowania i części maszyn

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym, oraz czasem w soboty

  • zaangażowanie w pracę oraz chęć do nauki

  • doświadczenie zawodowe w branży automotive lub przy obsłudze maszyn numerycznych będzie dodatkowym atutem przy rekrutacji

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-29