Operator Maszyn Pracownik Produkcji, HERBY

FINAL S.A jako członek Grupy Kapitałowej Yawal, wyznacza standardy w branży aluminiowej, łącząc zaawansowaną technologię z tradycją. Nasza specjalizacja to nie tylko produkcja profili aluminiowych, ale także ich lakierowanie oraz prefabrykacja. Dzięki naszej pasji do innowacji, skupiamy się na ciągłym ulepszaniu i rozwijaniu naszych produktów i usług, co przekłada się na trwałe partnerstwa i zaufanie wśród naszych Klientów. Z dumą zatrudniamy ponad 700 Pracowników, którzy są sercem naszej firmy i kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

Miejsce pracy: Herby

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa urządzeń w obszarze linii produkcyjnej do wyciskania profili aluminiowych

  • Podstawowa kontrola jakościowa produkowanych profili

  • Obsługa systemu komputerowego do raportowania produkcji

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Sumienność, systematyczność, dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy IIS UDT

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Wynagrodzenie brutto już od 5000!

  • Stabilnego zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Motywujący system premiowy oraz dodatkowy bonus za frekwencję

  • Dodatkowe nagrody pieniężne z Programu Poleceń

  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego oraz pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Kartę Multisport dofinansowaną przez pracodawcę

  • Bogaty pakiet szkoleń, rozwijający Twoje umiejętności i kompetencje, w tym dostęp do platformy szkoleniowej z możliwością nauki j. angielskiego

  • Realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Zespół pełen pasji i zaangażowania, gdzie każdy ma wpływ na sukces firmy

Data publikacji: 2024-04-21