Operator maszyn produkcja opakowań &#124 3 zmiany, GDAŃSK

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

ZADANIA:

  • poszukujemy osób, które będą brały udział w procesie produkcji opakowań (np. pudełka do Raffaello, Kinder, pudełka do past do zębów)

  • obsługa maszyny składarko - sklejarki/ sztancy (ustawianie parametrów, ustawianie arkuszy, monitorowanie wykrojników)

  • realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi w firmie standardami

  • bieżąca kontrola jakości wyrobu

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn - branża poligraficzna

  • dostępności do pracy w systemie 3 zmian

  • chęci do pracy, rozwoju zawodowego

  • umiejętności pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą

  • stałe wynagrodzenie + premia + dodatek za nocki

  • system pracy: 3 zmiany od poniedziałku do piątku

  • benefity: karta Multisport, ubezpieczenie, pakiet medyczny, dofinansowanie do szkoleń, kawa, herbata, bezpłatny parking

  • dodatkowe wynagrodzenie za szkolenie pomocników, młodszych operatorów

  • bezpłatny dowóz do pracy Kowal - autobus pracowniczy (stacje: Zaspa, Wrzeszcz, Główny, Chełm, Kowale)!

Data publikacji: 2024-04-25