Operator maszyn produkcyjnych, GORZÓW WIELKOPOLSKI

IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Praca przy obsłudze urządzeń produkcyjnych

  • Kontrola parametrów procesu produkcji

  • Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy

Pracodawca oferuje:

  • Stałą pracę w oparciu o umowę (bezpośrednio w firmie)

  • Zdobycie doświadczenia w pracach produkcyjnych oraz rozwój (kursy wewnętrzne i szkolenia)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (łącznie ok. 5600 zł miesięcznie)

  • Pakiet benefitów, MultiSport, pakiet medyczny, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych (świadczeń świątecznych i wakacyjnych), dofinansowania do posiłków

  • Praca w systemie 3-zmianowym

Wymagane kwalifikacje:

  • Chęć do pracy

  • Świadectwa pracy z poprzednich firm

  • Odpowiedzialność

  • Rzetelność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane ukończone technikum chemiczne

Data publikacji: 2024-04-21