Operator maszyn technik liniowy Benefity &#124 Transport &#124 6200zł brutto + premia, WAŁBRZYCH

Dla naszego Klienta, którego siedziba mieści się w Nowej Wsi Wrocławskiej

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn / Technik liniowy

Zadania:

  • Obsługa procesu produkcyjnego oraz rozwiązywanie problemów technicznych

  • Dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn

  • Wsparcie zespołu UR w rozwiązywaniu problemów technicznych

Wymagania:

  • Doświadczenia na stanowisko Operator maszyn lub Ustawiacz Maszyn

  • Wiedzy z zakresu mechaniki

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4- brygadowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 6200 PLN brutto + premia 700zł

  • Bezpłatny transport pracowniczy z wielu miejscowości : Wrocławia, Wałbrzycha, Świdnicy, Smolca, Strzelina, Sobótki, Dzierżoniowa, Łagiewnik, Ząbkowic Śląskich, Strzegomia, Ziębic i wiele innych miejscowości

  • Pracę w systemie 4- brygadowym (dwa dni dniówki, dwa dni nocki, 3 dni wolne, praca po 12h)

  • Pakiet benefitów (m.in. Ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do Multisport, pakiet dla rodzica- dodatkowy dzień opieki, wyprawka dla noworodka, mleko dla niemowląt)

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się fabryce

  • Poznanie i korzystanie z metodologii oraz narzędzi Lean Management oraz Total Performance Management (TPM)

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21