Operator maszyn w zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym, LUBIN

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dla naszego klienta, producenta produktów dla branży motoryzacyjnej poszukujemy Operatorów maszyn.

Miejsce pracy: Święte, Środa Śląska.

Opis stanowiska:

  • Wyrób katalizatorów zgodnie z przyjętymi normami.

  • Odpowiedzialność za pracę urządzeń, w tym kontrola procesu powlekania

  • Dbałość o bezpieczeństwo podczas procesu produkcji.

Oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym tj. także w weekendy i dni ustawowo wolne od pracy.

  • Podstawowej znajomości obsługi komputera (Excel, Word) i raportowania w komputerze

  • Doświadczenia w pracy z maszynami produkcyjnymi, minimum rok.

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesu produkcyjnego

  • Znajomość obsługi paneli HMI

  • Umiejętność i chęć do pracy w grupie, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Darmowy dojazd pracowniczy z kilkudziesięciu miejscowości województwa dolnośląskiego do miejsca pracy - Święte w gminie Środa Śląska.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia + premia: 10% dodatku od podstawy brutto za pracę w systemie czterobrygadowym, do 720zł brutto premii zależnej od wyników i frekwencji oraz premię kwartalną,

  • Bezpłatny pakiet opieki medycznej LUX MED w pakiecie VIP, Karta MultiSport, darmowa karta Lunch Pass już od pierwszego dnia pracy.

  • Możliwość długofalowej współpracy.

Data publikacji: 2024-05-02