Operator maszyn, POZNAŃ

KAEM Sp. z o. o. to producent i dystrybutor narzędzi malarskich w 100% z polskim kapitałem - jako lider rynkowy nieustannie rozwijamy się już ponad 30 lat. Wysoka jakość naszych produktów i serwisu została potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami: m.in. Gazele Biznesu, a przede wszystkim tym co dla nas najcenniejsze, zadowoleniem i lojalnością naszych Klientów.

Nie jesteśmy typem korporacji, lecz dużą firmą rodzinną w dobrym tego słowa znaczeniu, która oferuje przyjazne środowisko pracy, a także ceni podstawowe wartości jakimi są szacunek dla innych i lojalność.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Operator/Operatorka maszyn (możliwość przyuczenia dla osób bez doświadczenia)

Miejsce pracy: Poznań, ul. Wichrowa 24.

Twoje zadania:

  • Realizacja czynności związanych z planami produkcyjnymi,

  • Obsługa maszyn montujących,

  • Dbanie o niezbędne zaopatrzenie do maszyn (materiały opakowaniowe),

  • Współpraca z pozostałymi operatorami maszyn,

  • Kontrola jakości produktu.

Wymagamy:

  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,

  • Wiedzy z zakresu pracy na produkcji,

  • Motywacji do pracy oraz rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze w innym zakładzie,

  • Znajomość obsługiwanych maszyn i urządzeń oraz dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Stabilną pracę w zespole nastawionym na współpracę,

  • Benefity: dofinansowanie do Karty Multisport lub opieki medycznej,

  • Świadczenia socjalne,

  • Możliwość uzyskania premii za polecenie znajomych do pracy.

Data publikacji: 2024-04-24